Uwielbiasz podróże, a jednocześnie cenisz sobie luksus oraz komfort jazdy? Jeżeli wygoda podczas trasy jest dla Ciebie kluczową sprawą, wtedy koniecznie postaw na Globetrotter XXLA.
Jazda tym camperem to prawdziwa przyjemność.

Samochód pierwszej klasy

Model Globetrotter XXLA należy do samochodów campingowych wysokiej klasy. Na ten stan rzeczy wpływa nie tylko jego wygląd, ale także unikalny kształt oraz rozmiar. Również jego wnętrze spełnia najwyższe wymogi, dzięki czemu jazda tym camperem to prawdziwa przyjemność. Miłośnicy tej formy podróżowania nie tylko doceniają luksusowe wyposażenie, ale też pozytywnie wyrażają się o  podwójnej, ogrzewanej podłodze, która jest znakiem rozpoznawczym tej marki. Sama podłoga ma wysokość 356 mm, a dzięki systemowi rur i zbiorników wody chroni pasażerów przed mrozem. Camper Globetrotter XXLA posiada również system ALDE z wymiennikiem ciepła, dzięki któremu nigdy nie zabraknie Ci ciepłej wody. Wyliczając zalety techniczne tego samochodu campingowego nie sposób jest nie wspomnieć o podwoziu Iveco, który posiada napęd na tylne koła, podwójne opony oraz dodatkowy system wspomagania jazdy. Oczywiście, główną zaletą tych camperów jest komfort jazdy, jaki one oferują. Dzięki dużej przestrzenni oraz nowoczesnemu wyposażeniu każda podróż jest przyjemna, a nieprzychylne warunki atmosferyczne nie przeszkadzają Ci się cieszyć jazdą.

W mniejszym składzie

Nowy rok bardzo często dla wielu osób oznacza zmiany. Nasze samochody campingowe również się przechodzą ewolucję i są przez nas cały czas udoskonalane. Zdarzają się również przypadki, gdy skład naszych modeli ulega modyfikacjom. Tak ma się sprawa w przypadku marki Globetrotter XXLA. W 2017 roku skład camperów zmniejszy się z trzech modeli do dwóch. Na szczęście, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Koniec roku jeszcze nie nadszedł, więc wciąż możesz udać się w podróż modelem Globetrotter XXLA 9000 K  i przekonać się samemu, co oznacza określenie „luksus bez granic”.

Co znajdziesz we wnętrzu kampera? Jak wygląda w środku? To pytanie niezwykle często pada wśród…

Udostępnij
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim Sylwester. Choć do pożegnania starego…

Udostępnij
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest

Lato powoli kończy się, dlatego też nachodzące dni będą coraz krótsze. Nie oznacza to jednak,…

Udostępnij
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Udostępnij
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
logo-footer